Dzień Życzliwości

Od rana  dnia 20 listopada na wszystkich przychodzących do szkoły czekali członkowie Samorzadu Uczniowskiego  i z uśmiechem życzyli wszystkiego najlepszego oraz przypinali żółte uśmiechnięte słoneczko.

O godzinie 9.30 zgromadziliśmy się wszyscy w holu szkoły. Wszyscy pracownicy szkoły otrzymali piękne kartki z życzeniami. Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego przedstawili wiersze i piosenki, które wprowadziły wszystkich w pogodny nastrój. Nastepnie każda z klas prezentowała własny Kodeks Człowieka Życzliwego i piosenkę, które tworzyły ze swoimi wychowawcami juz tydzień wcześniej.

Potem nastapiło wręczenie nagród dla najżyczliwszych uczniów w klasach i w szkole. Ten sympatyczny tytuł otrzymali: Dagmara Bednarz kl.II, Bartek Okrutny kl.III, Gracjan Olejarczyk kl.IV, Karolina Rosiak kl.V, Klaudiusz Fit kl.VI, a najżyczliwszą osobą w szkole została Eliza Białowąs z klasy VI.

Nagrody w konkursie plastycznym na najpiękniejsza kartkę otrzymali: Roksana Piasecka, Sebastian Maziarz, Michał Wieliczko.

Ale to jeszcze nie koniec działań na rzecz niesienia uśmiechu innym. W najbliższy wtorek grupa dzieci z panią Nowakowską odwiedza DPS w Żydowie, gdzie uczniowie będa czytać pensjonariuszom baśnie Gracjana Bojara Fijałkowskiego.

Wydarzenie przygotowała pani Hanna Nowakowska z Samorządem Uczniowskim, o oprawę muzyczną zadbał pan Krzysztof Ciuła.

Życzymy uśmiechu przez cały rok!

KF