ANDRZEJKI 2013 kl. III-VI

ANDRZEJKI 2014 W KLASACH III- VI

Jest taka noc w roku, kiedy świat realny łączy się ze światem magii, czarów oraz wróżb. W noc św. Andrzeja młode panny zbierały się, aby dowiedzieć się jaka będzie ich przyszłość, natomiast Panowie zbierali się kilka dni wcześniej- w wigilię św. Katarzyny, aby poznać co spotka ich w przyszłości.

W dniu 26.11.2013Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Żydowie klas III-VI  pobudzały swoją wyobraźnię, pozwalającą oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji.   Dzieci także pokazywały swoje umiejętności taneczne na parkiecie przy muzyce mechanicznej. Każde dziecko mogło poznać co go czeka w przyszłości- co przyniosło wiele emocji i wrażeń.

Piotr Idzi