Nawigacja

O szkole

Aktualne plany lekcji

 

Lp

 

op

Kl.1

Kl.2

Kl.3

Kl.4

Kl.6

Swiet.

Inne

PONIEDZIAŁEK

1

07:30-08:15

Ed. muz.

Ed. muz.

Zajęcia

Zajęcia

Zaj. z wychowaw.

Historia

 

 

2

08:25-09:10

Zajęcia

Zajęcia

Zajęcia

Zajęcia

Historia

matematyka/MI

 

 

3

09:20-10:05

Zajęcia

Zajęcia

j. niemiecki

Zajęcia

Matematyka 

j. polski

 

 

4

10:15-11:00

Zajęcia

j. niemiecki

Zajęcia

Zajęcia

j. polski

j. polski

 

 

5

11:15-12:00

j. niemiecki

 

Zajęcia

Zajęcia

Wf

Wf

XNOWA

 

6

12:05-12:50

Zajęcia

 

Zajęcia

Zajęcia

 

j. niemiecki

XNOWA

 

7

12:55-13:40

 

 

 

 

 

 

XNOWA

 

8

13:45-14:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WTOTEK

1

07:30-08:15

Zajęcia

wf

Wf

Wf

j. niemiecki

Matematyka

 

 

2

08:25-09:10

Zajęcia

j. ukraiński

j. ukraiński

Zajęcia

Przyroda

Przyrod/MI

 

 

3

09:20-10:05

j. niemiecki

Zajęcia

Zajęcia

j. ukraiński

j. polski

Matematyka

 

 

4

10:15-11:00

Zajęcia

Zajęcia

Zajęcia

j. ukraiński

j. polski

j. niemiecki

 

 

5

11:15-12:00

Zajęcia

Zajęcia

Doj. z kl.3 »»

Zajęcia

Matematyka

j. polski

 

 

6

12:05-12:50

Zajęcia

 

 

Zajęcia

j. ukraiński

j. ukrainski

XNOWA

 

7

12:55-13:40

 

 

 

 

j. ukraiński

j. ukrainski

XNOWA

 

8

13:45-14:30

 

 

 

 

 

 

XNOWA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŚRODA

1

07:30-08:15

Zajęcia

Wf

Wf

Wf

Informatyka

Informatyka

 

 

2

08:25-09:10

Zajęcia

Zajęcia

Zajęcia

Religia

Wf

Wf

 

 

3

09:20-10:05

Zajęcia

Zajęcia

Religia

Zajęcia

j. niemiecki

matematyka/ MI

 

 

4

10:15-11:00

Zajęcia

Zajęcia

j. niemiecki

j. niemiecki

Religia

przyroda/MI

 

 

5

11:15-12:00

Religia

Religia

Zajęcia

«« Doj. z kl.2

Matematyka

j. niemiecki

 

 

6

12:05-12:50

 

 

 

 

 

j. polski

XNOWA

 

7

12:55-13:40

 

 

 

 

 

Zaj. z wychowawc

XNOWA

 

8

13:45-14:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZWARTEK

1

07:30-08:15

Zajęcia

Zajęcia

Zajęcia

Zajecia

-

Historia

 

 

2

08:25-09:10

Zajęcia

Zajęcia

Zajęcia

j. ukraiński

Muzyka

Muzyka

 

 

3

09:20-10:05

Zajęcia

j. ukraiński

j. ukraiński

Zajecia

Plastyka

Plastyka

 

 

4

10:15-11:00

Zajęcia

Zajęcia

Religia

Zajęcia

Technika

Technika

 

 

5

11:15-12:00

Zajęcia

j. ukraiński

j. ukraiński

Zajęcia

Matematyka

j. polski

 

 

6

12:05-12:50

Religia

Religia

Zajęcia

 

j. ukraiński

j. ukrainski

XNOWA

 

7

12:55-13:40

 

 

 

 

Religia

Religia

XNOWA

 

8

13:45-14:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

1

07:30-08:15

Zajęcia

Zajęcia

Zajecia

j. niemiecki

Matematyka

Religia

 

 

2

08:25-09:10

Zajęcia

Zajęcia

Zajecia

Religia

j. niemiecki

Matemat/MI

 

 

3

09:20-10:05

Zajęcia

j. niemiecki

Zajęcia

Zajęcia

Wf

Wf

 

 

4

10:15-11:00

Plastyka

Plastyka

Zajęcia

Zajęcia

Wf

Wf

 

 

5

11:15-12:00

Zajęcia

wf

Wf

Wf

j. polski

Przyroda

 

 

6

12:05-12:50

 

 

 

 

j. polski

j. polski

XNOWA

 

7

12:55-13:40

 

 

 

 

wdż

wdż

XNOWA

 

8

13:45-14:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trasy przywozów i odwozów od 1.09.2015

Od dnia 7 września 2015, we wtorki, ostatnie odwozy będą odbywały się o godz. 15.25.

Przywozy

Autobus 1

JARUGA

6. 55 Karsina, 7.00 Rekowo, 7.15 Garbno, 7.20 Cetuń, 7.25 Rosocha, 7.40 Polanów,

Autobus 2

SOŁTYS

6.30 Dalimierz, 6.40 Gołogóra, Owczarnia, 6.50 Kępiny, 7.00 Żydowo,/szkoła podst. z Żydowa / 7.05 Głusza,

 7.20 Wietrzno, 7.25 Chocimino, 7.35 Polanów,

Autobus 3

ŻUCHOWSKI

6.30 Wielim, 6.45 Rochowo, 7.00 Warblewo, 7.10 Rzeczyca M, 7.15 Rzeczyca W.,

Autobus 4

CZACHOR

6.30 Buszyno, 6.35 Krąg, 6.45 Bożenice, 6.50 Laski, 6.55 Domachowo, 7.00 Bukowo, 7.10 Polanów,

7. 30 Dadzewo, 7.40 Jacinki, 7.50 Polanów,

8.15 Buszyno,8.20 Krąg,8.30 Bożenice,8.40 Domachowo,8.45 Bukowo, Polanów /Szkoła Bukowo/,

Autobus 5

CHMIELEWSKI

6.20 Sowno, 6.35 Powidz, 6.40 Sowinko, 6.45 Krytno, 7.00 Świerczyna, 7.05 Bukowo, 7.10 Świerczyna 7.20 Polanów,

8.00 Sowno,  8.15 Powidz, 8.20 Sowinko, 8.25 Krytno, 8.40 Świerczyna, 8.45 Bukowo /Szkoła Bukowo/,

Linia

7.30  Kościernica, 7.35 Nacław,

Odwozy

Autobus 1

12.35 Wietrzno, Chocimino, Głusza, Żydowo, Dalimierz, Gołogóra, Owczarnia

14.30 Gilewo, Cetuń, Garbno, Rekowo, Karsina,

Autobus 2

12.35 Gilewo, Cetuń, Garbno, Rekowo, Karsina, Nacław, /jeśli odwozi przedszkole z Nacławia/

14.30 Wietrzno, Chocimino, Głusza, Żydowo, Dalimierz, Gołogóra, Owczarnia,

Autobus 3

12.35 Rzeczyca Mała, Rzeczyca Wielka, Rochowo, Wielim,

13.30 Jacinki, Świerczyna, Bukowo, Domachowo, Bożenice, Krąg, Buszyno,

14.30 Rzeczyca Mała, Rzeczyca Wielka, Rochowo, Wielim,

Autobus 4

12.30 Polanów Jacinki Dadzewo,

13.00 Domachowo, Bożenice, Krąg, Buszyno, Bukowo, /Szkoła Bukowo/,

13.30 Domachowo, Bożenice, Krąg, Buszyno, Bukowo, /Szkoła Bukowo/,

14.25 Jacinki, Świerczyna, Domachowo, Bożenice, Krąg, Buszyno, Bukowo,

Autobus 5

12.30 Świerczyna, Krytno, Sowinko, Powidz, Sowno,Bukowo, /Szkoła Bukowo/,

12.30 Świerczyna, Krytno, Sowinko, Powidz, Sowno,Bukowo,/Szkoła Bukowo/,

14.25 Dadzewo, Nacław, Krytno, Sowinko, Powidz, Kościernica,

Linia

13.40 Nacław, Kościernica,

 

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
    Żydowo 91
    76-010 Polanów
  • 94-3188825

Galeria zdjęć