Jesienne pejzaże w Polanowie

Najmłodsze dzieci z naszej szkoły już po raz drugi wzięły udział w jesiennym konkursie zorganizowanym przez Przedszkole Gminne w Polanowie i Nadleśnictwo Polanów. Spotkanie obejmowało trzy konkursy :

1.     Konkurs plastyczny „Jesienne pejzaże”, w którym nagrodzeni zostali Krzyś Wożniak i Kuba Kielanowski.

2.     Konkurs muzyczny „Jesienne nutki”, w którym zaprezentowaliśmy dwie piosenki „ Ogórek wąsaty” oraz zaśpiewaną przez Patrycję Wiśniewską piosenkę pt. „Jesienny kujawiaczek”.

3.     Konkurs plastyczno – techniczny „Jarzynowy leśny ludek”, w którym przedstawiciele naszej grupy ( Eryk, Łukasz i Zachary) z pomocą pana

Witka wykonali z warzyw ludzika „Wieśka”.

W przerwach między konkursami gry i zabawy prowadziła Pani Jesień z pomocą sympatycznego Stracha na Wróble. Wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek oraz dyplom dla grupy i zabawkę. Dziękujemy.

Anna Borsuk