Klasa IV w kinie i na lodowisku

KLASA IV W KINIE I NA LODOWISKU!

W dniu 16.12.2013r. klasa IV  wybrała się na lodowisko  oraz do Multikina w Koszalinie.

Przez 60 minut lodowisko było do naszej dyspozycji. Dzieci cieszyły się z możliwości oderwania się od nauki. Każdy jeździł jak umiał: niektórzy częściej leżeli na lodzie niż przyjmowali postawę pionową, ale z czasem było coraz lepiej. Niestety po godzinie trzeba było zakończyć zabawę na lodzie.

Po szaleństwie na lodzie, nadszedł czas na film animowany. Tematyka filmu była bardzo związana z lodowiskiem, ponieważ zobaczyliśmy film pt. „Kraina lodu”. Animowane postacie na ekranie, szybka i głośna muzyka wszystkich rozbawiła. Wybuchy śmiechu i krzyki przepełniały salę. Film zakończył się po prawie dwóch godzinach, które minęły jak pięć minut.

Nasz wyjazd był bardzo udany. Pozwolił poprawić naszą sprawność  fizyczną . Zrelaksowani i odprężeni odzyskaliśmy siły do dalszej nauki

Piotr Idzi