Akcje

AKCJE   CHARYTATYWNE

SU  w listopadzie i grudniu

1.TY  MOŻESZ  ZOSTAĆ ŚWIĘTYM  MIKOŁAJEM

Pomagamy dzieciom z  naszej wsi.

Zapraszamy chętnych do oddawania zabawek, książek, przekazywania artykułów papierniczych, środków chemicznych, kosmetyków oraz słodyczy. Zbiórka będzie trwała do 16 grudnia. Rzeczy przynosimy do pani Nowakowskiej. Wspólnie z księdzem Witoldem Kaczmarczykiem  przekażemy dary  potrzebującym.

2. AZYL

Pomagamy zwierzętom ze schroniska w Koszalinie.

Ogłaszamy zbiórkę pieniędzy, karmy , koców  na rzecz  bezdomnych, chorych zwierząt ze schroniska. Datki  do puszki zbierać będą członkowie SU. Z zebranych pieniędzy zakupiona zostanie karma, lekarstwa. Karmę i koce proszę przynosić do pani Nowakowskiej w terminie do 17 grudnia.

3. POMÓŻ IM

Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę.

Zapraszamy do przynoszenia ziaren zbóż, karmy( buraków, marchwi, ziemniaków) którą przekażemy do nadleśnictwa. Zbiórka trwać będzie do końca zimy. Produkty proszę przynosić do pani Nowakowskiej.